ПоискПоиск   <b>Регистрация</b>Регистрация   Правила <span style='font-size: 10px; font-weight: normal;'>[14.03]</span>Правила [14.03]   ВходВход 

отдых наших депутатов
0 гостей
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов alnet.com.uaПолитика и экономика
Автор Сообщение
temprun
Сообщения: 1
07.02.2018 17:12 Ответить с цитатой
06.02.2018 приблизно опівночі ми стали свідками безпрецедентної події в якій приймав безпосередню участь помічник депутата олександрійської міської ради Бондаренко Олени Миколаївни, Дяченко Олександр Валерійович. Дяченко відпочивав з компанією молодих людей у одному з розважальних закладів нашого міста. Після значного вживання спиртних напоїв компанія почала виказувати своє невдоволення по відношенню до персоналу даного закладу, вести себе як після чого вищезазначений громадянин Дяченко О.В. почав голосно погрожувати та застосовувати нецензурну лайку.
Після численних прохань з боку персоналу поводити себе спокійніше почав бити стіл ногами та почав поводити себе в край неадекватно на що працівники закладу попередили про виклик охорони, на що вищезазначений громадянин заявив що він не боїться ні яку охорону ні поліцію так як він являється помічником депутата і демонстративно заявив про вирішення таких питань застосовуючи свої зв'язки.
Через декілька хвилин прибули співробітники охорони закладу та попрохали його покинути даний заклад, на що він відреагував неадекватно та почав кричати та тикати в обличчя посвідченням помічника депутату. В свою чергу працівники охорони попередили про виклик поліції та ще раз попросили покинути даний заклад.
Постійно демонструючи своє посвідчення Дяченко О.В. передав його працівникам охорони для ознайомлення після чого в наступну мить він вирішив забрати його застосувавши фізичну силу до охоронців, на що останні своєчасно відреагували та почали його заспокоювати при цьому викликавши наряд поліції.
Під час цього люди які відпочивали з ним перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння почали застосовувати фізичну силу відносно працівників охорони з гучними лайками в їхню сторону та погрозами особистими зв'язками з депутатом міськради Володимиром Дожджаником. Не злякавшись гучних прізвищ працівники охорони заспокоїли нетверезу компанію та дочекались приїзду працівників поліції, які в свою чергу почали проводити попередній збір інформації про дану подію. В ході збору матеріалів Дяченко О.В. неодноразово пропонував залагодити даний інцидент за для уникнення розголосу та постійно комусь дзвонив але ні працівники поліції ні охоронці на його вмовляння не реагували та діяли в рамках закону.
Прикро що в країні в якій триває четвертий рік війна та суспільство віддає останні сила на підтримання морального духу в настільки скрутний час, результатом "відпочинку" посадовців навіть найнижчого рівня є перекинуті та побиті меблі в закладі та вкрай заляканий персонал, а також виклик кількох екіпажів поліції та працівників охорони! Чи не в паралельних світах ми живемо???
P.S. Шановні депутати навчить своїх помічників поводитись пристойно в присутності потенційного електорату!!!
 
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
 
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов alnet.com.uaПолитика и экономика
Перейти:  

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
File Attachment © by Meik Sievertsen