ПоискПоиск   <b>Регистрация</b>Регистрация   Правила <span style='font-size: 10px; font-weight: normal;'>[14.03]</span>Правила [14.03]   ВходВход 

Євробачення 2017!
0 гостей
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов alnet.com.uaИскусство и творчество
Автор Сообщение
Egocentrik
Двигатель Недвижимости
13.05.2017 16:57 Ответить с цитатой
Сьогодні ввечері о 22,00 почнеться фінал Евробачення - 2017.

Цього року навколо пісенного конкурсу було чимало шуму...і за порушення закону України, недопуск представниці расії, де країна -сусід намагалася маніпулювати і провокувати нашу країну і взагалі увесь конкурс, і багато галасу навкого розкрадання коштів на проведення конкурсу , і таке інше ...
Але попри все конкурс відбувається, гості Києва задоволені, полуфінали пройшли на УРА!

Від України представник група O.Torvald ... мало шо про неї знаю ))

Особисто я буду вболівати за угорця ...пісня дуже в нього кайфова

http://kh.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/328921-sehodnia-fynal-evrovydenyia-poriad … ret-onlain

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Фотографий в личном альбоме: 89

doc
14.05.2017 09:30 Ответить с цитатой
Не в восторге я от победителя :( . Да и наши на отборе как то душевнее пели.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Фотографий в личном альбоме: 175

Egocentrik
Двигатель Недвижимости
14.05.2017 13:09 Ответить с цитатой
doc писал(а):
Не в восторге я от победителя
+

він же хворий...заяви робив і він , і його штаб, перед конкурсом ... то хлопчина на жалость давив...
Ще мені сподобалась дівчина з Бельгії , та , як не дивно голос парня з Австралії ...

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Фотографий в личном альбоме: 89

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов alnet.com.uaИскусство и творчество
Перейти: