Хроники Александрии

Нові правила для українців

, 5.01.2019

У Польщі бачать реальну загрозу відтоку трудових мігрантів до Німеччини. Тому найближчим часом планують втілити два нові проекти, які допоможуть утримати українців, повідомляє InPoland.

— Наш козир у вигляді можливості працевлаштовувати людей на підставі «освядченій», вичерпується. Інші країни, в тому числі Німеччина, діють швидко, і скоро ми можемо втратити сотні тисяч найбільш цінних працівників з України, — зазначив експерт компанії «Партнерство та працевлаштування» Павло Кулага. Щоб утримати українських заробітчан, представники Польсько-української торгової палати обіцяють, що невдовзі розпочнеться реалізація 2 нових проектів. Перший з них — онлайн-інформаційна платформа partnerstwo. info, адресована працівникам і роботодавцям, яка повинна сприяти адаптації українців у Польщі, а також підвищувати рівень їх правової обізнаності. Другий проект -це створення «гарячої лінії», де українці зможуть отримати допомогу від фахівців Асоціації правового втручання (Stowarzyszenie Interwencji Prawnej).

У той же час у Польсько-українській торговій палаті зазначають, що без державної підтримки утримати українців у Польщі не вдасться. Тому уряду пропонують швидко змінити систему працевлаштування іноземців, а також запровадити стимули для тих, хто працює легально.

Підготував Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: