Хроники Александрии

Страшна статистика

, 31.12.2018

Минулого тижня е Олександрії пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.

В офісі благодійної організації «Шлях до життя» організували тестування на ВІЛ, гепатит С, гепатит В і сифіліс. Бажаючим протестуватися також роздавали презервативи, інформаційні матеріали, провели консультації.

Експрес-тестування пройшла 51 особа. Було виявлено 4 випадки гепатиту С, інших захворювань не виявлено. Керівник громадської організації «Шлях до життя» Анатолій Тримбач передав тости на ВІЛ в районну і міську лікарні, а також в онкологічний диспансер.

Подібні акції в Олександрії традиційно проводить громадська організація «Шлях до життя» за підтримки керівника міської організації «Радикальна партія Олега Ляшка, засновника фонду «Олександрійщина без інфекції» Олександра Ходака, голови Приютівської ОТГ Андрія Коломійцева та міської влади

Пройти тест на ВІЛ можна в робочі дні в приміщенні нового Будинку побуту, в офісі громадської організації «Шлях до життя» з 9.00 до 17.00.

Підготував Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: