Хроники Александрии

В Олександрії будуть діагностувати онкозахворювання

, 28.12.2018

Такий бізнес-проект буде реалізовано за допомогою Регіонального фонду підтримки підприємництва. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова під час засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.

Учасники засідання розглянули заявки щодо надання фінансової допомоги суб'єктам господарювання для реалізації бізнес-проектів. Після обговорення поданих заявниками бізнес-планів, члени Наглядової ради РФПП вирішили надати безвідсоткову фінансову допомогу на зворотній основі за рахунок коштів фонду для реалізації трьох проектів.

Один із проектів передбачає створення в місті Олександрії сучасного діагностичного кабінету для проведення обстежень з метою запобігання онкозахворюванням. Заявник проекту — ФОП Ю. Ю. Петрушевський планує використати отримані кошти на купівлю складових частин спеціальної відео-ендоскопічної стійки. В результаті реалізації бізнес-плану буде створено 3 нові робочі місця. Підприємець гарантує надання медичних послуг пільговим категоріям громадян за зниженою вартістю.

Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: