Хроники Александрии

У зірковий шлях з галереєю

, 22.10.2018

Галерея VashArt оголосила конкурс дитячих малюнків „Визнана українська автентичність”, який стартує у рамках проекту „Зірковий шлях у мистецтві починається з VashArt gallery” за підтримки Українського культурного фонду. До участі в конкурсі запрошуються діти у віці 10–16 років, які проживають у місті Олександрії та Олександрійському районі. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, назву малюнка. Зі зворотнього боку роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків чи викладача закладу, що передає роботу на конкурс. Малюнки мають бути виконані на папері розміром 30x40 см.

Тематика малюнків не обмежується, виключаються лише теми насилля та війни. Обов'язковим е використання технік малювання, які б найяскравіше розкрили поняття Україна. Тобто малюнок має бути створений з використанням елементів візуального мистецтва, найбільш характеризуючих Україну (на думку дитини) — Трипілля, Петриківського розпису, елементів стилю Марії Примаченко, вишивки тощо.

Роботи приймаються з 15 вересня по 5 жовтня включно за адресою: VashArt gallery, вул. Чижевського, 8, м. Олександрія. Журі конкурсу складається з професійних художників, засновників галерей, які погодилися брати участь в оцінці робіт учасників. Кожен із членів журі має право на окрему думку та за бажання обирає конкурсну роботу, що йому сподобалася, і вручає її автору подарунок. Підведення підсумків конкурсу малюнків проводитиметься до 15 жовтня 2018 року. Три переможці беруть участь у створенні серії з 9 картин розміром 1x1 м спільно з професійним художником-наставником з 16 жовтня до 5 листопада 2018 року. Галерея організує персональну виставку переможців, опублікує каталог з роботами переможців українською і англійською мовами, популяризуватиме роботи переможців на всеукраїнському рівні.

Комментарии:

Добавить комментарий: