Хроники Александрии

УКРГАЗБАНК видав кредит Олександрії

, 21.10.2018

УКРГАЗБАНК надав додаткове фінансування на придбання та встановлення світлодіодних світильників вуличного освітлення Олександрії, які замінять старі лампи.

Відповідно до намічених мерією заходів реконструкції, потребувалося 1 706 точок освітлення на вулицях м. Олександрії та передмість.

„Нам, як провідному ЕКО-банку країни, надзвичайно приємно, що до нас звернувся представник місцевої влади — мер міста Олександрії Степан Цапюк, який прагне покращити життя своїм городянам. Таким клієнтам ми завжди готові йти назустріч і пропонувати одні з найвигідніших на ринку умов співпраці”, — зазначила директор Кіровоградської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Валентина Нікітіна.

Після впровадження реконструкції системи освітлення досягається значна економія енергоресурсів у порівнянні з використанням існуючих світильників за рахунок зменшення загальної вартості встановленої потужності. Витрати електроенергії зменшаться приблизно на 522–490 кВт/грд/рік. З урахуванням тарифів на електроенергію сумарна річна економія коштів складе близько 1,5 млн грн щорічно. Також передбачається додаткова економія за рахунок зниження витрат на утримання точок освітлення у сумі близько 237 тис. грн.

Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: