Хроники Александрии

Ми пам’ятаємо і шануємо…

, 31.05.2018

У рамках акції „Зірка пам'яті” напередодні 9 Травня міський голова С. Цапюк разом зі своїми заступниками відвідав ветеранів. Про це повідомляє сайт Олександрійської міської ради. З 2010 року в Олександрії діє акція „Зірка пам'яті”, метою якої є надання системної допомоги учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни. Сьогодні у місті залишилось лише 49 осіб цієї категорії.

Зі світлим святом Великої Перемоги напередодні пам'ятної дати привітали Миколу Мокійовича Бойка — партизана-підпільника, який у роки війни захищав нашу землю від фашистських загарбників. Посадовці подякували ветерану за можливість жити під мирним світлим небом та побажали міцного здоров'я, добробуту і довгих років життя.

Також вони завітали до учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни, Почесного громадянина м. Олександрії — Іллі Антоновича Шевченка, який пройшов війну від рядового до офіцера, командира батареї. Ілля Антонович — кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, лауреат обласної педагогічної премії імені В. О. Сухомлинського. Сьогодні ветеран бере активну участь у виховній роботі з молоддю міста.

Зустрічала поважних гостей і Лідія Марківна Томіліна, визволитель міста, Почесний громадянин Олександрії, активіст ветеранського руху, яка з 15 років воювала на фронтах, Незважаючи на поважний вік, Лідія Марківна і сьогодні проводить велику роботу з патріотичного виховання молоді, за її участю проводяться зустрічі з учнями і студентами у навчальних закладах, музеях, бібліотеках нашого міста.

Вітаючи ветеранів зі святом, представники влади для кожного знайшли тепле слово вдячності за мужність, патріотизм, безмежну любов до Батьківщини та побажали здоров'я, довголіття і родинного тепла.

Підготувала Кіра Давидова

Комментарии:

Добавить комментарий: