Хроники Александрии

Землю — індустріальному парку

, 21.03.2018

27 лютого відбулася сорок четверга сесія Олександрійської міської ради VII скликання.

Перед початком розгляду порядку денного ряд депутатів озвучили звернення громадян міста до місцевої влади. Так, депутат Є. Алімов повідомив, що жителі мікрорайону Байдаківського (колишній Жовтневий) просять вирішити їхню багаторічну проблему з ремонтом дорожнього покриття вул. Крилова.

Його колега А. Горошко доповів, що мешканців ряду будинків на вул. Говорова, Миру, Артема дуже турбує аварійний стан покрівель цих багатоповерхівок, і вони просять виконати відповідні капітальні ремонти. А до депутата Бойка, за його словами, неодноразово зверталися жителі Пантаївки з проханням скоригувати рейси громадського транспорту для вирішення питання доставки працівників бюджетних закладів, учнів та студентів селища у вечірній та ранковий час.

Депутат Холохоленко, у свою чергу, передав неодноразове звернення жителів 15-го мікрорайону, яке також стосувалося незадовільного стану пасажироперевезень у цій частині міста. Мешканці двох будинків на вул. А. Кохана, переважно — люди похилого віку, за повідомленням депутата О. Банковського, просять зробити ремонт під'їздів, де відповідні роботи не виконувалися років тридцять.

На початку розгляду питань порядку денного сесії присутні заслухали виконуючого обов'язки начальника Олександрійського відділу Національної поліції В. Горяного, який поінформував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності міського відділу поліції у 2017 році.

Далі депутати схвалили рішення про створення у місті Індустріального парку „Олександрія”, прийняли концепцію його розвитку, а також затвердили проект землеустрою території загальною площею 24,4 га у Заводському мікрорайоні під відповідний об'єкт. Індустріальний парк є однією із довгострокових програм у рамках Стратегії сталого розвитку міста до 2030 року.

На сесії затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік та скориговано кошторис Олександрії на 2018 рік. Збільшено видатки на 810 тис. грн за рахунок вільних лишків, що склалися станом на 1 січня 2018 року, та проведено внутрішній перерозподіл коштів. У тому числі, спрямовано 550 тис. грн на інсулін для хворих на цукровий діабет; виділено 250 тис. грн субвенції обласному бюджету на проведення ремонту ізолятора №7 в Олександрії для тимчасового тримання осіб, взятих під варту (у рамках програми з поліпшення умов перебування затриманих в ізоляторі).

На сесії також розглянуто ряд земельних та архітектурних питань. Зокрема, депутати схвалили рішення про розробку детальних планів територій: парку ім. Т. Шевченка та ділянки в районі площі Соборної, пр. Соборного і вул. Г. Усика, необхідних для діяльності інвесторів.

У ході розгляду присутні заслухали і затвердили звіти про виконання міської програми приватизації за 2017 рік та використання коштів від оренди і приватизації майна комунальної власності у II півріччі минулого року.

Депутати підтримали звернення Фастівської міської ради до депутатів усіх рівнів щодо приєднання до ініціативи з проведення Всеукраїнського заходу „Естафета єднання” з нагоди 100-ріІччя проголошення Соборності України, що відзначатиметься наступного року.

Сесія заслухала та прийняла до відома звіт секретаря Олександрійської міської ради О. Богоявленської за період роботи каденції VII скликання.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: