Хроники Александрии

Торгівля наркотиками „без відриву від роботи”

, 9.02.2018

За даними прес-служби прокуратури Кіровоградської області, слідчим відділом прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, порушеному щодо доставки заборонених предметів у місця несвободи працівниками конвойної служби Олександрійського відділу поліції.

Нагадаємо: раніше вже повідомлялося з посиланням на інформацію Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, що 5 грудня минулого року правоохоронними органами був зафіксований факт доставки заборонених речей, у тому числі наркотичних засобів, у кімнату утримання підозрюваних та обвинувачених, яка обладнана в приміщенні Олександрійського міськрайонного суду. Після затримання старшого сержанта поліції, який здійснив передачу наркотичних засобів, правоохоронці провели ряд обшуків у інших працівників ізолятора тимчасового тримання та конвойної служби. Крім цього, обшуки були проведені у помешканні близьких підслідного.

Слідством встановлено, що 36-річний поліцейський ізолятора тимчасового тримання Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області вчинив незаконне придбання та зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів з метою їх збуту арештованим особам у приміщенні Олександрійського міськрайонного суду.

Наразі досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт за ч.1 ст.307 КК України направлений до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті.

О. Колмаков

Комментарии:

Добавить комментарий: