Хроники Александрии

В Олександрії затверджено міський бюджет на 2018 рік

, 17.01.2018

22 грудня на сесії міської ради був прийнятий один із основних документів Олександрії — бюджет на 2018 рік. Доходи і видатки головного кошторису затверджені у розмірі 863,9 млн грн.

Також депутати прийняли ще один важливий документ: Програму економічного і соціального розвитку міста Олександрії на 2018 рік, заходи якої направлені на створення нових робочих місць, запровадження заходів з енергозбереження, розвиток усіх галузей, малого і середнього підприємництва, а також збільшення надходжень до міського бюджету.

Сесія прийняла ряд міських цільових програм

22 грудня відбулася остання сесія міської ради у 2017 році. На ній депутати розглянули та прийняли ряд документів, що стосуються життєдіяльності міста.

Затверджені перспективний план роботи Олександрійської міської ради на і півріччя 2018 року, графік прийому виборців депутатами, план підготовки регуляторних актів міською радою, календар знаменних і пам'ятних дат м. Олександрії на наступний рік.

Сесія ухвалила звернення до виконавчого директора Асоціації міст України О. Слобожана з проханням внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицію щодо здійснення розподілу державної стабілізаційної дотації безпосередньо містам обласного значення та районам, а не через обласні бюджети.

На засіданні прийняли ряд міських цільових програм: розвитку міжнародного співробітництва на 2018 рік, оптимізації системи теплозабезпечення Олександрії, розвитку місцевого самоврядування на 2018–2020 роки, допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді „Призовник” на 2018 рік, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017–2019 роки, розвитку архівної справи на 2018 рік, регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста на 2018–2020 роки.

Депутати зменшили відсоток пайової участі в розвитку інфраструктури міста до 1% для нового цеху, що виготовляє пінополіуретан для ТОВ „Катеринославські меблеві майстерні”. Вартість будівництва складає 21 млн грн, тож надходження до міського бюджету становитимуть 210 тис. грн.

Прес-служба міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: