Хроники Александрии

Взявся за гуж — не кажи, що не дуж…

, 14.01.2018

13 грудня за скаргою голови квартального комітету №47 міський голова Степан Цапюк провів нараду з начальником міського відділу Національної поліції Сергієм Котигою та керівниками виконавчих органів ради.

Скарга стосувалася відсутності депутатів та дільничних офіцерів на звітно-виборчих зборах громадян, а також небажання приватного підприємства відповідного профілю укладати договори з мешканцями приватного сектора на вивезення побутових відходів з територій їхніх домоволодінь.

Міський голова нагадав присутнім, що від взаємодії депутатів, а також усіх структур, які співпрацюють на території міста, з населенням залежить ставлення і довіра громадян до влади на всіх її рівнях — від органів місцевого самоврядування до Президента України. Тож реагувати на проблеми мешканців необхідно оперативно і дієво.

Особливо неприпустимим, говорилося на нараді, є недбале ставлення до своїх професійних обов'язків і потреб людей тих, хто виграв тендер на вивезення сміття і сьогодні зобов'язаний укладати договори з жителями. Працівники цих підприємств повинні самі обійти кожен двір, а не запрошувати людей у свій офіс для оформлення відповідного документа, тим паче, що у даному кварталі проживає багато мешканців похилого віку, наголошував міський голова.

Начальник міського відділу Нацполіції С. Котига, у свою чергу запевнив, що проведе службове розслідування стосовно відсутності дільничних офіцерів на зборах квартальних комітетів.

Після такого „розбору польотів” присутній на зборах представник підприємства-підрядника „ДХ Олександрія”, на яке, власне, і поскаржилися жителі вищезгаданого квартального комітету, зобов'язався більш відповідально ставитися до роботи з людьми.

Крім того, присутнім було повідомлено, що за дорученням міського голови С. Цапюка будуть відновлені виїзні прийоми владою громадян у мікрорайонах міста.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: