Хроники Александрии

Борги — енергетикам, пільги — аграріям

, 13.01.2018

Чотирнадцятого грудня відбулися сорокова та сорок перша позачергові сесії Олександрійської міської ради.

Згідно з порядком денним, першим питанням депутати розглянули проект рішення стосовно надання дозволу КП „Теплокомуненерго” на укладення з НАК „Нафтогаз України” договору реструктуризації кредиторської заборгованості 2016 року за спожитий природний газ. Реструктуризувати борг пропонувалося шляхом його розстрочення на 60 календарних місяців та надання гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань КП „Теплокомуненерго” за відповідними договорами з НАК „Нафтогаз України”. Згідно з документами, НАК „Нафтогаз України” в подальшому здійснить списання штрафів і пені по відповідній заборгованості. За це і проголосували народні обранці.

Наступним депутати розглянули питання щодо надання пільг ТОВ „АГРОДАР ЛТД”. Як уже повідомлялося раніше, підприємство будує на території свого діючого елеватора сучасний млиновий комплекс. Враховуючи остаточну вартість цього будівництва, яка становить 109 млн грн, керівник товариства повторно звернувся до міської ради з клопотанням щодо зменшення відсотку пайової участі в розвитку інфраструктури, який підприємство має сплатити до міського бюджету.

Депутати розглянули відповідне питання та знизили для ТОВ „АГРОДАР ЛТД” відсоток пайової участі до 0,5% від загальної вартості будівництва, що становитиме 545 тис. грн надходжень до бюджету міста.

Оскільки регламент міської ради не передбачає розгляду на одній позачерговій сесії більше двох питань, 40-а сесія після цього була закрита і відразу ж розпочалася 41-а. На ній порядком денним пропонувалося розглянути питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та про заохочення голів квартальних комітетів.

Отже, спочатку було скориговано головний кошторис міста, а саме: збільшено доходи і видатки на суму 19 млн 37 тис. грн, у тому числі, за рахунок надходження 19 млн 17 тис. грн державної субвенції на надання пільг і житлових субсидій населенню та перевиконання міського бюджету на 20 тис. грн.

Субвенція буде спрямована за цільовим призначенням. 20 тис. грн з міського бюджету направлено на документальне оформлення придбання квартир для двох дітей-сиріт за державні кошти.

Другим питанням депутати прийняли рішення про заохочення голів квартальних комітетів виплатою одноразової грошової допомоги за активну участь у роботі органів самоорганізації населення, сумлінне виконання завдань, покладених на квартальні комітети.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: