Хроники Александрии

У Новий рік — з ремонтом!

, 28.12.2017

„Шановна редакціє! Хотіли б із чоловіком до Нового року закінчити косметичний ремонт у вітальні. Подруга говорить, що зараз найкращий час для цього, адже перед святами багато магазинів пропонують серйозні знижки на меблі та будматеріали. Звісно ж, це чудова можливість, для завершення робіт нам бракує 10 тис. гривень. Які б ви порадили надійні варіанти одержання кредиту або позики на таку суму?
Ольга Шевченко, 47 років”

Шановна Ольго! Ваша подруга абсолютно права. Як нам повідомили фахівці ринку будівельних матеріалів, до новорічних свят багато магазинів намагаються позбутися товарних залишків, що накопичилися, у тому числі й будматеріалів, причому гарної якості. Тому вони знижують ціни або пропонують акційні умови купівлі, вигідні для споживача. Ви, напевно, й самі знаєте про новорічні акції та колись уже користувалися ними. Як нам розповів співробітник Forward Bank, до якого ми звернулися за порадою, зараз банк пропонує чимало дійсно вигідних пропозицій. „Ми маємо кілька варіантів кредитів готівкою, які клієнти банку можуть використовувати на ремонт чи придбання матеріалів, меблів, техніки тощо. З останніх новинок — так звана програма „Швидкі гроші”. Ви можете зі зниженою комісією одержати до 50 тисяч гривень на строк до трьох років”, — пояснили в банку. Кредит оформлять максимально швидко, гроші перерахують на картку. Готівку можна зняти в банкоматах Forward Bank або будь-якого іншого банку. Крім того, можна розрахуватися карткою в магазині, що позбавить від необхідності мати при собі потрібну суму готівкою.

Для Вас, Ольго, фахівці Forward Bank підрахували: якщо зараз взяти 10 тисяч гривень на три роки, то щомісячна виплата становитиме всього 652 гривні. Якщо ж Ви віддасте перевагу меншому строку кредиту, наприклад 24 місяці, то погашати потрібно буде по 791 гривні на місяць. А це значить, що програма „Швидкі гроші” допоможе Вам на радість домочадцям закінчити ремонт у грудні. Це чудова ідея, адже, вважаємо, недарма люди говорять: „Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”

Чекаємо Вас за адресою: м. Олександрія, пр-т Соборний, буд. 122а, магазин „тандем”, ТЦ „Горняк”.
Тел. О99-415-92-61, О96-Є11-65-12
Марина Хмара

Комментарии:

Добавить комментарий: