Хроники Александрии

Депутати освоїли субвенцію і скоригували бюджет

, 2.12.2017

Таким було перше з двох головних питань тридцять восьмої (позачергової) сесії Олександрійської міської ради, яка відбулася шістнадцятого листопада.

Так, згідно з порядком денним, депутати внесли зміни до міською бюджету на поточний рік, збільшивши доходи і видатки на суму 8 млн грн за рахунок надходження державної субвенції на житлові субсидії для населення у розмірі 5 мільйонів гривень і 749,5 тисячі гривень субвенції з обласного бюджету на придбання обладнання для дитячої міської лікарні. На зміни в обсягах міського річного кошторису вплинуло також перевиконання міського бюджету на 2 млн 196 тис. грн, у зв'язку з чим було здійснено внутрішній перерозподіл коштів.

Видатки розподілені, у тому числі на здійснення монетизації невикористаної суми субсидії для домогосподарств з індивідуальним опаленням; на заробітну плату працівникам освітньої галузі та придбання апарату штучної вентиляції легень для блоку інтенсивної терапії дитячої міської лікарні.

Міський голова Степан Цапюк зазначив, що згідно з Законом про медичну реформу в Україні, у рамках створення госпітального округу, який обслуговуватиме пацієнтів з Олександрії, Світловодська, Олександрійського, Петрівського, Онуфріївського та Світловодського районів, на базі Дитячої лікарні функціонуватиме опорний пункт. А щоб не відправляти тяжкохворих дітей до обласної лікарні, у міському закладі проводитиметься лікування складних хвороб. Тому виділено кошти на придбання потрібного обладнання для Дитячої лікарні.

Також депутати ухвалили рішення із земельних питань. Зокрема, з метою створення індустріального парку в Олександрії та оформлення земельної ділянки для нього, рішенням сесії затверджено матеріали інвентаризації земель по Куколівському шосе та надано дозвіл на розробку проекту землеустрою.

Аналогічне рішення депутати ухвалили для упорядкування території та будівництва об'єктів у парку ім. Шевченка в рамках публічно-приватного партнерства.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: