Хроники Александрии

Проїзд відкрили, а роботи тривають

, 1.12.2017

У п'ятницю, 17 листопада, відбулося відкриття автомобільного руху через шляхопровід на трасі М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине. Як відомо, цей міст, що у Південному мікрорайоні нашого міста, ремонтувався силами обласної служби автомобільних доріг протягом півроку, і це створювало чимало незручностей для руху автотранспорту, який змушений був курсувати різними об'їзними шляхами.

І от нарешті водії зітхнули з полегшенням: відкриття руху через міст відбулося у присутності голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка, його заступника і депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева, олександрійського міського голови Степана Цапюка та начальника обласної служби автодоріг Вадима Коюденка.

Але голова КОДА Сергій Кузьменко під час даного заходу зауважив, що це ще не завершення ремонту об'єкта, а лише відкриття руху по ньому. Насправді ж, згідно з проектом, на шляхопроводі ще необхідно встановити перила огородження пішохідного тротуару, виконати антикорозійне покриття відбійників, змонтувати освітлення тощо.

Схоже, що губернатор знав, що говорив: якщо у п'ятницю, 17 листопада, вранці рух по вищезгаданому шосе через міст після піврічної перерви було поновлено, то ввечері того ж дня його знову припинили. Автору цих рядків довелося їхати наприкінці дня в Олександрію на рейсовому автобусі з боку Куколівки, і на розвилці у районі заправки ANP траса вже була знову перекрита, автобус пустили в Олександрію по розбитому Куколівському шосе. Даремно водій автобуса обурювався, мовляв, як же так: з Олександрії вранці мені відкрили маршрут по трасі Луганськ-Ізварине, а назад я повинен їхати вже іншим маршрутом; що я тепер скажу пасажирам і своєму керівництву? Але його запитання залишилося без відповіді…

Наразі автомобільний рух через міст знову дозволено, ремонтні роботи на ньому продовжуються.

О. Кононенко

Комментарии:

Добавить комментарий: