Хроники Александрии

Олександрія не буде ні з ким об’єднуватися

, 9.11.2017

27 жовтня в Кіровоградській обласній держадміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області.

На заході начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова зокрема озвучила зміни, що стосуються громад Олександрійського району. За її словами, враховуючи позицію Олександрійської міської ради, яка не бачить себе у процесі об'єднання, Приютівська громада буде сформована з тих громад, що входили до складу Олександрійської (близько 16 рад). Окрім Приютівської громади, заплановано створення Новопразької та Черванокам'янської ОТГ. Усього до кінця року на Кіровоградщині планується створення 13 ОТГ.

Також стало відомо, що селища Олександрійське (колишнє Димитрове). Пантаївка і Звенигородська сільрада залишаються у складі міста в нині існуючих кордонах.

Керуючий на засіданні заступник голови ОДА Сергій Коваленко підкреслив, що «перспективний план не є вказівкою до об'єднання, це робочий документ, який може уточнюватися у випадку, коли на це є воля громад».

За результатами розгляду наданих територіями пропозицій учасники засідання погодили та підтримали відкоригований проект Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, повідомляється на сайті ОДА.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: