Хроники Александрии

Олександрійців „просвітять” по-новому

, 29.09.2017

У міській лікарні № 1 почав функціонувати новітній рентгенапарат, який дозволяє здійснювати обстеження безпосередньо біля ліжка хворого або під час проведення операції.

Як повідомляє сайт міської ради, попередній апарат використовувався майже 40 років, його зношеність не дозволяла робити якісні рентген-знімки, тому одним із першочергових завдань для міської влади і керівництва лікарні була закупівля сучасного обладнання.

Новітню установку італійського виробництва придбано за кошти міського бюджету. Після тендеру на Prozorro його вартість скоротилася на 3,6 тис. грн і склала 726 тис. грн.

Ця рентегенографічна система відповідає усім вимогам безпеки, дає можливість робити якісні знімки для точної діагностики хвороби, а потужні фільтри максимально зменшують опромінення як хворого, так і медпрацівника під час процедури.

Сьогодні пересувний апарат використовується не лише у травматологічному, а й у хірургічному, неврологічному відділеннях, реанімації, де лікуються пацієнти, у яких через хворобу обмежені рухові можливості.

Г. Сергеев

Комментарии:

Добавить комментарий: