Хроники Александрии

Інвестори хочуть нас зігріти

, 26.09.2017

Олександрію відвідали потенційні інвестори — представники енергосервісної компанії ТОВ „ЄВРО ЕСКО” з м. Києва, яка з 2014 року опікується проблемами енергоефективнос-ті. Зустрічалися з міською владою та керівниками бюджетних закладів директор компанії О. Черноуско та керівник ЕСКО-проекту Г. Лебідь. Вони запропонували встановлення індивідуальних теплових пунктів, систем комбінованого теплозабезпечення, реконструкцію котелень у закладах бюджетної сфери та впровадження інших заходів з енергоефективності.

Гості ознайомили керівництво міста з умовами проекту публічно-приватного партнерства, який передбачає запровадження енергосервісу, що дає можливість скоротити витрати на споживання енергії без залучення коштів міського бюджету.

Керівник проекту поінформував, що запровадження індивідуальних теплових пунктів, комбінованого опалення (газу й електроенергії), утеплення будівель та систем онлайн-управління теплопостачанням дадуть можливість регулювати споживання тепла, забезпечити необхідний температурний режим і отримати економію від 15 до 30% теплової енергії та у підсумку скоротити витрати бюджетних коштів.

Міський голова С. Цапюк зазначив, що заходи з енергозбереження у закладах соціальної сфери сьогодні необхідні, адже завдяки економії коштів на сплату за енергоносії з'являється додатковий фінансовий ресурс на ремонти та зміцнення матеріальної бази шкіл, дитячих садочків, закладів охорони здоров'я і культури.

За попередніми розрахунками, зробленими інвестором на прикладі ДНЗ №39, комплекс енергозберігаючих заходів щорічно даватиме значну економію коштів.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості, що міська влада детально проаналізує пропозицію інвестора. Міський голова С. Цапюк доручив своїм першому і профільному заступникам створити робочу групу з даного питання і включитися у роботу з енергосервісною компанією.

О. Колмаков

Комментарии:

  1. название нужно читать…. инвесторы хотят нас нагреть.

    Аноним,
    5ca82ff

Добавить комментарий: