Хроники Александрии

У місті діятиме патронажна послуга

, 17.09.2017

31 серпня чергове засідання виконавчого комітету Олександрійської міської ради розпочалося з урочистості: міський голова Степан Цапюк привітав з прийдешнім Днем підприємця запрошених спеціально для цього успішних представників місцевого малого бізнесу та вручив їм квіти і подяки. Після цього розпочався розгляд питань порядку денного.

Одним із перших документів виконком розглянув Положення про Олександрійський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. З метою приведення його у відповідність до чинних законодавчих актів присутні запропонували міській раді затвердити дане Положення у новій редакції.

Відтепер у міському Центрі соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді з'явилася нова послуга — патронат над дитиною. Таке питання було розглянуте виконавчим комітетом. Послуга передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або законними її представниками складних обставин (тривалість визначена від 3 до 6 місяців). Державою передбачені кошти на утримання дітей, влаштованих у тимчасову сім'ю, та на грошове забезпечення, яке виплачується патронатному вихователю. Для надання такої послуги будуть відібрані бажаючі родини, які пройдуть навчання в обласному центрі, отримають довідку і рекомендацію й, у разі необхідності, братимуть дітей на виховання. Доповідав з цього питання директор міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Яценко.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: