Хроники Александрии

Співуча Олександрія

, 8.08.2017

30 червня відбулася довгоочікувана подія для фольклорного колективу „Українські вечорниці” (ПК „Світлопільський”), а саме — Всеукраїнський фестиваль народної творчості „Червона калина”, де наші земляки отримали 3 місце у своїй номінації.

Впродовж 3-х останніх років конкурс проводять у Кривому Розі, в міському Академічному театрі драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка. Цього року в ньому взяли участь майже 1000 учасників, а точніше — 105 колективів з 13 областей. Наших переможців вітала ведуча „Фольк-music” Оксана Пекун. Співачка вручила керівнику „Українських вечорниць” Юлії Мельниковій диплом за участь у конкурсі, чіткість виконання пісні, творчий підхід до твору і звичайно за душу та любов, які виконавці вкладають у справу свого життя. Саме цим колектив вразив глядачів і привернув увагу суддів. Призами були ваза ручної роботи и картина. Зараз ці речі прикрашають одну із студій ПК „Світлопільський”, де проводять репетиції талановиті хористи „Українських вечорниць”. У кімнаті панує затишок, гармонія й тепло домашнього вогнища.

— Ми не просто колектив, ми як одна сім'я. Під час підготовки до фестивалів підтримуємо один одного, разом вирішуємо, яку пісню і як саме будемо співати, як виконати той чи інший куплет, які емоції будемо передавати нашим глядачам. Разом працюємо, деколи і відпочиваємо гуртом, — ось так тепло відгукнулася про свій колектив „Українські вечорниці” його керівник Юлія Мельникова.

Маргарита Баданіна

Комментарии:

Добавить комментарий: