Хроники Александрии

Мільйонери у нас закінчилися?

, 17.06.2017

Протягом перших чотирьох місяців поточного року 1919 жителів м. Олександрії та Олександрійського району задекларували свої минулорічні доходи на загальну суму 40,5 млн грн.

За результатами проведених підрахунків до сплати належить 3,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 600,8 тис. грн військового збору. На час закінчення кампанії декларування громадяни вже сплатили до бюджету 1,7млн грн. податку на доходи фізичних осіб та 450,6 тис. грн військового збору. Останній день сплати податкових зобов'язань, визначених у поданих деклараціях, — 28 липня 2017 року. Про це повідомляє УНН „Центр”, спираючись надані ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Минулого року двоє мешканців Олександрійщини задекларували доходи на суму 4,4 млн грн. Цьогоріч декларанти, котрі отримали мільйонні надходження, у звітах відсутні.

Найбільш активними звітниками є громадяни, які упродовж минулого року отримали кошти від продажу власної сільськогосподарської продукції. Ними подано 1232 декларації на загальну суму 11,5 млн грн. Податок на доходи при цьому склав 2,1 млн грн.

І. Олександров

Комментарии:

Добавить комментарий: