Хроники Александрии

Субсидія на нечистоти

, 15.06.2017

Ця новація, без сумніву, стане корисною для мешканців приватного сектора, власників садиб, дачних будинків тощо м. Олександрії, смт Пантаївки, Олександрійського та с. Звенигородки: віднедавна у них з'явилася реальна можливість отримувати державну субсидію на такий вид послуг, як збирання та вивезення рідких побутових відходів (нечистот) за відсутності у їхніх домоволодіннях системи централізованого водовідведення, каналізації та при наявності централізованого водопостачання.

Як відомо, раніше жителі приватних домоволодінь не мали змоги отримувати субсидію на послуги з очищення їхніх септиків, вигрібних ям та ін. Тепер у зв'язку зі змінами у законодавстві стосовно порядку призначення житлових субсидій держава субсидіюватиме і такий вид послуги. Для цього заявнику треба лише укласти відповідний договір з виконавцем даних робіт.

Як повідомив директор ТОВ «ДХ Олександрія» Андрій Холохоленко, очолюване ним підприємство отримало відповідний дозвіл на ці роботи, наданий на підставі виграного ним конкурсу, який був проведений Олександрійською міською радою. Також це спеціалізоване підприємство має договір, укладений з управлінням праці та соціального захисту населення Олександрійської міськради.

Громадянам, які бажають скористатися державною субсидією на послугу зі збирання та вивезення рідких побутових відходів (нечистот), для укладення договорів слід звертатися за адресою: пл. Покровська, 3. Тел.: 097-791-83-83, 050-502-46-71, 7-87-77.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: