Хроники Александрии

Держаудит перевіряв „Дніпро-Кіровоград”

, 14.06.2017

Фахівці управління східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили економічні порушення в діяльності ОКВП „Дніпро-Кіровоград” на загальну суму понад 2,4 мільйони гривень.

Як повідомляє прес-служба відомства, перевіряючи правильність визначення розміру заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надавалися населенню, фахівці управління встановили, що через включення до розрахунку заборгованості з різниці в тарифі завищеного розміру амортизаційних, загально-виробничих, адміністративних, фінансових витрат, видатків на врегулювання спорів у судах тощо підприємство зайво отримало субвенції за 2015 рік на загальну суму понад 1,4 млн грн.

Окрім того, на підприємстві не переказали до міських фондів охорони навколишнього середорища майже 854 тис. грн за скид понаднормативних забруднень стічних вод.

Також на ОКВП „Дніпро-Кіровоград” зайво витратили понад 67 тис. грн через завищення вартості капітального ремонту водопроводу та безпідставно списали дебіторську заборгованість на суму майже 90 тис. грн.

Про результати ревізії проінформовано управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

І. Олександров

Комментарии:

Добавить комментарий: