Хроники Александрии

Олександрія кримінальна

, 10.05.2017

Про рівень злочинності на території нашого міста за три місяці 2017 року доповіла на черговій сесії міської ради перший заступник керівника місцевої прокуратури Олена Запорожець. За її інформацією, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 602 кримінальних порушення, що більше на 9 відсотків за аналогічний період минулого року. Від скоєних злочинів потерпіли 637 осіб, 3 особи загинули.

Поряд із зростанням загального числа правопорушень, збільшилася кількість тяжких та особливо тяжких злочинів на 4 відсотки. Упродовж цього періоду обліковано 41 кримінальне правопорушення проти життя і здоров'я особи. Кількість убивств та тяжких тілесних ушкоджень залишається сталою у порівнянні з минулим роком, а саме: 1 вбивство та 4 тяжких ушкодження. Разом з тим зареєстровано 2 кримінальних правопорушення за кваліфікацією тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, і це на 1 злочин більше, ніж минулого року.

Також відмічена стала тенденція до зростання кримінальних правопорушень проти власності: за три місяці цього року зареєстровано 502 кримінальні правопорушення, у минулому році їх було 368. 90 відсотків від названого числа складають крадіжки. Їхня кількість у тому ж порівнянні теж зросла — на 26 відсотків (до 406). Разом з тим зменшилася кількість розбійних нападів на 33 відсотки та грабежів на 38 %. Випадків вимагань не зареєстровано, але поширилися шахрайства — 64 випадки, що більше на 255%. Є ріст випадків незаконного поводження зі зброєю — 6 проти 4-х минулого року. Не зареєстровано правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканності, проти волі, честі та гідності особи, свободи і виборчих, трудових та інших прав людини і громадянства. Зменшилася кількість правопорушень у сфері обігу наркотиків на 35 відсотків — у першому кварталі поточного року виявлено 9 таких випадків.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: