Хроники Александрии

Нас знову кинули

, 10.04.2017

Рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на понеділок, 20 березня, розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України. Про це повідомили у прес-службі Мінфіну України.

„Перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях”, — ідеться в повідомленні.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін з огляду максимальної ефективності програми. „Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити в найкоротші терміни”, — зазначив він.

Раніше УНІАН повідомило, що ключовий кредитор України — Міжнародний валютний фонд переніс на невизначений термін засідання з приводу виділення нашій країні чергового траншу в розмірі 1 млрд дол.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: