Хроники Александрии

Клопіт пенсіонерам

, 1.04.2017

Пенсійний фонд з 1 квітня припиняє виплату пенсій через відділення українських дочірніх відділень російських державних банків. Про це повідомляє «Урядовий кур'єр». До українських «дочок» російських держбанків відносяться «Сбербанк», «ВТБ Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк»), «БМ Банк», «ВіЕс Банк».

«Пенсії людям, які отримували її через установи цих банків, будуть виплачувати через відділення поштового зв'язку за місцем проживання пенсіонерів. Дата виплати залишається такою ж, яка була у банків», — ідеться в повідомленні.

Надалі, за бажанням пенсіонера, виплату пенсії можуть проводити через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату пенсій, або доставлятимуть додому співробітники відділень поштового зв'язку. Для цього необхідно подати відповідну заяву в районне управління ПФ за місцем перебування на обліку або в управління з координації і контролю за виплатою пенсій.

Як відомо, Указом Президента України від 15 березня 2017 року №63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) » введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року.

Це рішення стосується публічних акціонерних товариств вищезгаданих фінансових установ. Воно передбачає заборону розміщувати державні кошти на рахунках цих установ.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: