Хроники Александрии

Новий кран для металургів

, 14.03.2017

Працівники заводу „Віра-Сервіс Інтермаш” нещодавно виготовили і відправили залізницею черговий вантажопідйомний кран замовнику — підприємству „АрселорМітал Кривий Ріг” („ArcelorMittal Kryvyi Rih”). Нагадаємо: це найбільше підприємство металургійного комплексу України, частка якого на вітчизняному ринку металургії становить 20%, уже не вперше замовляє вантажопідйомне обладнання олександрійським кранобудівникам — зовсім недавно, наприкінці 2016 року, вони виготовили для криворізьких сталеварів один великотоннажний кран.

Новий кран спроектований заводськими конструкторами і виготовлений за індивідуальним замовленням з випередженням обумовленого графіку та призначений для роботи в особливих умовах — з урахуванням високих температур робочого пронесу.

Як запевняє керівництво заводу „„Віра-Сервіс Інтермаш”, підприємство має виробничі замовлення принаймні на найближчі півроку. Завдяки стабільній роботі, на заводі переглянуто тарифні розряди, і зараз середня заробітна плата тут становить 5 з половиною тисяч гривень. Один клопіт: як і раніше, виробництво відчуває гостру потребу в кваліфікованих робітниках-станочниках.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: