Хроники Александрии

«Подарунка» три роки чекати?

, 28.02.2017

Шановна редакціє! Звертаюся до вас зі своєю невирішеною проблемою. Ще влітку минулого року в мене перестав працювати стаціонарний телефон. 4 серпня 2016 року я подала відповідну заяву до олександрійського відділення ПАТ «Укртелеком». Але йшов час, а реакції від працівників відділення не було ніякої, тому 3 грудня я подала повторну заяву. На неї я нарешті отримала відповідь, що незабаром працівники-зв'язківці будуть їхати в село Протопопівку, де я проживаю, і заодно заїдуть і до мене. Як було обіцяно у відповіді, телефон мені відремонтують до 31 грудня 2016 року. Але як відомо, вже давно настав 2017 рік, та свого «новорічного подарунка» від «Укртелекому» я досі не дочекалася. Ми, люди похилого віку, користуємося стаціонарним телефонним зв'язком з 1971 року, і він нам потрібний, як повітря: викликати швидку медичну допомогу, замовити ліки тощо. Дуже хотілося б, щоб керівництво цього підприємства з розумінням ставилося до наших потреб.
Ніна Метлицька, сел. Приютівка

Працівник редакції неодноразово намагався зв'язатися по телефону з керівництвом Олександрійського цеху електрокомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» з метою з'ясування подальшої долі телефону дописувачки. На жаль, ці спроби не увінчались успіхом — телефон не відповідав.

І що робити споживачу в такій парадоксальній ситуації, коли вік намагається зберегти ділові стосунки з надавачем послуги, а той навпаки — робить все, аби відкараскатися від свого клієнта, позбавитися його? Погодьтеся, шановні читачі, ситуація якось не дуже в'яжеться з усталеними поняттями про «ринкові стосунки».

А юрист, депутат Олександрійської ради Олег Банковський, до якого ми звернулися за консультацією, порадив нашій читачці звернутися до суду, оскільки тут мова йде про невиконання договірних стосунків надавачем послуг. Варто також підключити до вирішення справи й органи захисту прав споживачів. На переконання юриста, обидві ці інстанції однозначно будуть на боці споживача.

От тільки дуже шкода, що вирішення таких, здавалося б, на перший погляд цілком простих проблем у нас подекуди потребує неабиякої наполегливості, енергії, часу і ще багато чого іншого…

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: