Хроники Александрии

Передноворічні штрихи до бюджету

, 9.01.2017

Двадцять дев’ятого грудня відбулася двадцять шоста (позачергова) сесія Олександрійської міської ради. Згідно з порядком денним, депутати розглянули два питання: про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік та про внесення змін до рішення міської ради від 16 грудня 2016 р. № 220 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

Проектом рішення по першому питанню пропонувалося збільшити доходи і витрати бюджету міста на 2016 рік на 24,2 мільйона гривень, у тому числі за рахунок державних субвенцій. З них додаткових коштів 903,4 тис. гривень передбачено спрямувати на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, інвалідів І-ІІ груп із числа учасників АТО; 338,1 тисяч гривень — на виплату допомоги незахищеним категоріям населення; на надання пільг і житлових субсидій громадянам — 22,9 мільйона гривен. Передбачені кошти спрямовано за призначенням.

Як відомо, місцевий бюджет на 20017 рік міська рада прийняла до того, як був ухвалений Державний бюджет. Отож після визначення головного кошторису крайній міський бюджет на 2017 рік потребував коригування у частині субвенцій і дотацій, які надаються олександрійським галузям освіти та охорони здоров’я та на виконання владою міста інших делегованих повноважень держави. Відповідно дохідну частину нового місцевого бюджету було запропоновано збільшити на 92,9 мільйона гривень, після чого вона визначиться у сумі 692,9 мільйона гривень. Також проектом рішення у міському бюджеті додатково передбачено 5,2 мільйона гривень на капітальний ремонт доріг, 1 мільйон — на розробку Генерального плану Олександрії та 100 тисяч гривень на оплату комунальних послуг для дитячого центру „Джерело життя”.

Після того, як позачергова сесія виконала своє завдання, тобто ухвалила обидва питання черги денної, міський голова Степан Цапюк привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами та підвів короткий підсумок діяльності місцевої влади. Він відзначив, що всі головні завдання, поставлені на початку минулого року, владна команда виконала. Сказане стосувалося як забезпечення функціонування інфраструктури міста, так і успішне виконання місцевого бюджету-2016.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: