Хроники Александрии

Рішення виконкому

, 6.10.2016

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 16 вересня, присутні члени виконкому своїм рішенням запропонували міській раді затвердити „Стратегію сталого розвитку міста Олександрії до 2030 року” (громадські слухання з даного питання схвалили даний документ напередодні, 15 вересня).

Також виконком схвалив програму забезпечення діяльності комунального підприємства „Муніципальна варта Олександрійської міської ради” на 2016- 2020 роки. За визначенням, пріоритетними завданнями такого утворення мають бути формування правової свідомості, створення у громадськості міста нетерпимості до скоєння кримінальних і адміністративних правопорушень; підготовка молоді до співпраці з правоохоронними органами та служби в органах внутрішніх справ; застосування законних способів і методів щодо ослаблення дії криміногенних факторів; протидія незаконному обігу наркотиків, незаконному володінню і обігу зброї та спецзасобів активної оборони; протидія продажу алкогольних напоїв (самогону) на вулицях та в інших громадських місцях, боротьба з пияцтвом; запобігання втягуванню у злочинну діяльність нових соціальних груп, особливо — неповнолітніх; залучення громадськості до участі у заходах з охорони громадського порядку тощо.

Програма може фінансуватися за рахунок Державного, обласного і місцевого бюджетів, коштів підприємств, установ, організацій та інших джерел, не заборонених законодавством.

Виконавчий комітет прийняв ряд рішень щодо подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Також присутні на засіданні виконкому надали дозвіл на проведення з 20 по 25 вересня біля Палацу культури „Світлопільський” ярмарку „Все для саду та городу”.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: