Хроники Александрии

Крадійку знайшли за годину

, 3.10.2016

Працівники поліції встановили особу зловмисниці, яка викрала речі з камери схову в магазині в Олександрії. У даний час поліцейські перевіряють 34-річну злодійку на причетність до скоєння кількох подібних кримінальних правопорушень.

Повідомлення про подію надійшло до відділу поліції від 28-річної потерпілої. Попередньо встановлено, що жінка, перебуваючи в одному з магазинів, у камері схову залишила свою сумку. Проте, коли повернулася, виявила її відсутність та зникнення коштів у сумі 500 гривень.

„Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, поліцейські вже за годину встановили зловмисницю. Нею виявилася громадянка, яка нещодавно звільнилася з місць позбавлення волі. Речові докази вилучено частково”, — розповів т. в. о. начальника Олександрійського відділу поліції Ігор Пайлик.

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. З ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, триває. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: