Хроники Александрии

Мільйони гривень ще „в землі”

, 30.08.2016

Збитки міському бюджету у 3,1 мільйона гривень — така сума була озвучена міським головою Степаном Цапюком 11 серпня на черговому засіданні комісії з визначення збитків територіальної громади міста. Ці втрати „накапали” за три останніх роки внаслідок зволікання землекористувачів з оформленням права на земельні ділянки під об'єктами нерухомого майна приватної власності. Але ці кошти місто недоотримало лише від несплати за оренду двадцяти однієї земельної ділянки. Крім того, міський кошторис недорахувався ще 1,5 мільйона гривень земельного податку.

Слід зауважити, такі засідання „комісії моралі” проводяться регулярно, на них запрошуються „злісні боржники”.

Цього разу „на килим” до комісії були запрошені 22 місцеві неплатники-підприємці. Але з'явитися на нього побажали тільки приблизно половина з запрошених. Як зазначалося членами комісії, до складу якої входять представники ряду державних установ, багато неплатників ігнорують не лише місцеву владу, а й податкові органи.

Міський голова нагадав присутнім, що в таких складних економічних умовах місто не може дозволити собі розкіш пробачати мільйонні борги одним у той час, коли інші справно сплачують „передбачене законом. „Нехай не розраховують на поблажки”. — попередив мер, запевнивши, що після затвердження виконавчим комітетом актів збитків матеріали комісії будуть передані до суду та правоохоронних органів для примусового стягнення заборгованості.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: