Хроники Александрии

Додати і подовжити — позачергово

, 27.08.2016

Доходи та видатки міського бюджету на 2016 рік збільшено на 425 тисяч гривень — таке рішення прийняли депутати Олександрійської міської ради на 19-й позачерговій сесії, яка відбулася 10 серпня, і внесли відповідні зміни до головного фінансового документа. Збільшення стало результатом перевиконання доходної частини бюджету. Додаткові кошти спрямовані на ремонт загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів (120 тис. гри), така ж сума — на заміну опалювального обладнання в Олександрійському професійному ліцеї; на капітальний ремонт покрівлі ЗНЗ №10 (117 тис. грн, внутрішній перерозподіл).

110 тисяч гривень на ремонт отримав також ОНВК №17. Крім того, цей навчальний заклад отримав можливість закупити інтерактивні дошки на 40 тис. грн. Ще 35 тисяч гривень спрямовано на виконання міської Програми профілактики злочинності. Також виконано внутрішній перерозподіл коштів по галузях.

Нещодавно комунальне підприємство „Житлогосп” отримало нового керівника. У зв'язку з цим сесія внесла зміни до свого попереднього рішення „про дозвіл на подовження дії відновлювальної кредитної лінії КП „Житлогосп”. Своїм рішенням міська рада також подовжила на півроку термін розробки проекту землеустрою для комунального підприємства „Теплокомуненерго” щодо відведення у постійне користування земельної ділянки під ЦТП-118 по пр. Соборному, 118/1.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: