Хроники Александрии

Хто затребуваний на ринку праці?

, 29.07.2016

Фахівці Державної служби зайнятості відзначають, що на ринку праці Олександрії та Олександрійського району існує постійний попит на працівників сфери торгівлі та послуг (38% від загальної кількості замовлень від роботодавців), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (11,9%), кваліфікованих робітників з інструментом (14,7%), фахівців (10,7%) та представників найпростіших професій (10,7%).

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості населення повідомляє, що станом на перше липня на його обліку перебувало 2.2 тисячі осіб, з яких 66,4% — жінки, 40,5% — молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до категорії осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 24% безробітних — сільські жителі. Загалом на обліку в ОМРЦЗ у червні перебувало 4,6 тисячі безробітних. Звичайно, це не повна картина, з огляду на те, що далеко не всі безробітні реєструються в центрах зайнятості.

Протягом січня-червня 2016 року за сприяння ОМРЦЗ роботу отримали 1372 особи, з них 983 — зареєстровані у службі зайнятості. На початок липня 1420 осіб отримували державну допомогу по безробіттю.

Станом на перше липня ОМРЦЗ пропонував безробітним усього 150 вакансій. У середньому на одне робоче місце претендують 15 осіб. Користуються попитом у роботодавців продавці, бухгалтери, педіатри, медсестри та санітарки, води, кухарі, бармени, охоронники, штукатури і швачки.

Олена Карпачова

Комментарии:

Добавить комментарий: