Хроники Александрии

Крадіжка газу

, 23.07.2016

В автобіографії англійського бізнесмена Річарда Бренсона є глава, в якій він розповідає про проблеми з законом. На початку своєї кар'єри Бренсон вирішив швидко і незаконно розбагатіти за допомогою контрабанди. Всього за три подорожі у сусідню країну він зміг заробити стільки ж, як за рік чесної роботи, проте вже на четвертий раз його підстерігала поліція. Суд присудив виплатити величезний штраф або, в разі його невиплати, на кілька років сісти за грати. Бренсон рік працював, як проклятий, штраф виплатив, ніколи більше не мав проблем із законом і став одним із найуспішніших бізнесменів туманного Альбіону. А чи так у нас?

Дивлячись на наше сьогодення, тільки диву даєшся — як же деякі наші бізнесмени відрізняються від європейських! Красти вже не вважається чимось хибним, а порушник не тільки не визнає своєї провини, а й діє за принципом „краща оборона — це напад”. Так, під час перевірки будинку по вул. Верболозівській була виявлена крадіжка природного газу. Факт задокументовано та підтверджується фотографіями. Та й витрати газу, які різко пішли вниз протягом останніх років, говорять самі за себе. Споживачу-бізнесмену було нараховано за не облікований природний газ. Незважаючи на беззаперечні докази, громадянин К. не тільки відмовився оплачувати за газ, а ще й спричинив ДТП, звинувативши у всьому працівників міськгазу.

Як не парадоксально, найбільш дисциплінованими платниками комунальних послуг є пенсіонери та люди похилого віку, які, незважаючи на малі розміри пенсій, заощаджують на всьому, лишень би сплатити комуналку. Проте громадянин К., маючи дохід, значно вищий за дохід середньостатистичного пенсіонера, вирішив, що значно вигідніше красти газ. Спіймавшись на гарячому, він не тільки нахабно, в хамській формі, доводив свою непричетність, а ще й вчиняв дії з дискредитації працівників міськгазу. Якщо ми хочемо жити в цивілізованому громадянському суспільстві, то повинні діяти за його законами. Останнє слово за судом.

С. Петренко

Комментарии:

  1. А те, що «держава» принижуе, безсоромно грабуе и знущаеться над власним населенням, загоняе його у злиднi, а «елiта» на цьому жируе — хiба це по европейськи? Це нормально? Це морально?!

    PATRIOT,
    7c4747d

Добавить комментарий: