Хроники Александрии

Урочисте відкриття дитячого майданчика

, 20.07.2016

Будівництво майданчика почалося з ініціативи мешканців Жовтневого мікрорайону та церкви „Джерело життя”. На пустирі, де раніше росли бур'яни, тепер постійно лунає дитячий сміх. Коли починалося будівництво, не всі мешканці вірили в цю задумку, а коли побачили, як стрімко йде робота, то і самі долучилися до справи. Адже не всі батьки можуть відправити дітей на відпочинок у табори чи санаторій.

А дитячий майданчик став острівцем дитячого відпочинку, веселощів, сміху, сюди може прийти кожна дитина. Підлітки можуть грати у футбол.

І от настав довгоочікуваний день відкриття. На честь відкриття дитячого майданчика організатори зробили справжнє свято для дітей: запросили аніматорів, які в гарних костюмах вели цей вечір, схожий на казку, діти брали участь у різних конкурсах, співали пісень, розповідали вірші. Наприкінці вечора дітей частували морозивом.

Ми, мешканці мікрорайону та діти, висловлюємо велику подяку людям, завдяки яким цей задум, реалізувався: церкві „Джерело життя” — за ініціативу і помірну допомогу в будівництві майданчика та в організації свята; О. П. Золотарьовій за виділення земельної ділянки та чудові каруселі; керівникам підприємств „Олександрійська ливарна компанія” А. В. Логвінову та „Зернотехніка Алекс” С. В. Саєнку — за надання матеріалів для гойдалок, турніків; депутату міської ради від партії „Сила людей” В. В. Дожджанику за допомогу в будівництві майданчика, а також за присутність на святі та частування дітей морозивом, надання дітям білетів на виставку екзотичних рослин; керівнику підприємства „Добробут Олександрія” С. А. Потапову за надання суттєвої фінансової допомоги; приватному підприємцю B. C. Ткачу за чудову пісочницю.

Дивлячись на щасливі посмішки дітей, ми розуміємо, що це саме те, що потрібно дітям. Адже діти — це наше майбутнє, вони повинні рости фізично здоровими і веселими. Забезпечивши дітям щасливе дитинство сьогодні, ми, дорослі, забезпечуємо собі достойне життя завтра.

Л. П. Черкасова, 3. В. Будяк, О. Н. Бабенко

Комментарии:

Добавить комментарий: