Хроники Александрии

Стежити за комунальними рахунками можна в Інтернеті

, 7.04.2016

Про те, як споживачам інформувати про спожиті газ та електроенергію, йшлося під час нещодавньої апаратної наради в ОДА. На ній перший заступник голови правління „Кіровоградоблгаз” Андрій Петровський розповів, що Національна комісія з державного регулювання у сфері енергетики та ЖК-послуг прийняла постанову про впровадження нових договірних відносин між споживачами та постачальниками послуг.

Зокрема, був затверджений типовий договір щодо розподілу природного газу, відповідно до якого, починаючи з 1 січня 2016 року, передбачається інформування споживачами щомісяця газорозподільчого підприємства („Кіровоградоблгаз”) про фактичні обсяги спожитого ними газу.

— Споживачі мають зафіксувати показники лічильника і станом з першого по п'яте число наступного місяця поінформувати про фактичні обсяги спожитого газу. Зробити це громадяни можуть, зателефонувавши за номерами, що вказані на абонентських книжках, а також через особистий кабінет на веб-сайті Обленерго або через електронну пошту, — відзначив посадовець.

Про показники лічильника кожен споживач може поінформувати на паперовому носії у довідкову службу газопостачального підприємства.

Андрій Петровський запевнив, що у споживачів не має бути жодних причин для хвилювань в разі, якщо їм з будь-яких причин не вдасться надати необхідну інформацію. У цьому випадку жодних фінансових санкцій відносно абонентів законодавством не передбачено. Проте зазначена вимога у першу чергу впроваджена в інтересах споживачів з тим, аби уникнути будь-яких розбіжностей у нарахуваннях.

Стосовно інформування абонентами щодо спожитої електроенергії, то за словами представника Облненерго, з цією метою на підприємстві цілодобово працює call-центр. Громадяни Олександрії можуть звертатися сюди за телефоном (05235) 7-32-32.

Отримати необхідну інформацію, а також простежити за своїми рахунками можна на сайтах підприємств — надавачів послуг. Перейти на них можна і через активні банери, що розміщені у правій колонці внизу сайту Олександрійського тижня (ot.kr.ua).

Г. Сергеев

Комментарии:

 1. «Громадяни Олександрії можуть звертатися…»
  Цiкаво, мешканцi Олександрii, але громадяни Украiни також можуть?

  Maestro,
  55d3c84
 2. ну и что что могут звертатысь. Очередной обман.А деньги списывают с счета дома без подписи старшего дома и плевать хотели ,,жековци,, на указания мера.

  Аноним,
  bcea8e1
 3. «Стежити за своїми рахунками можна на сайтах» — это хорошо. А учитывая сегодняшнюю новость о том, что новый премьер распорядился срочно возобновить подачу горячей воды по всей стране — это very well! (ВЕЛИКОЛЕПНО). Да и делов-то! Заменить сгнившие от бездействия инженерные сети — это ж раз плюнуть для нашей мощной, самодостаточной экономики. А все прочее — вообще семечки! Слава богу пришли справжнi патриоты… Ура! Слава! Слава!

  Очевидець,
  e35e0ec

Добавить комментарий: