Хроники Александрии

Можливо, і в Олександрії з’являться європейські дороги

, 4.04.2016

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області Держагентства автомобільних доріг України 16 березня провела переговорну процедуру закупівлі на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Кіровоградської області.

Про це йдеться у „Віснику державних закупівель”. За 121 мільйон 881 тисячу 360 гривень дороги ремонтуватиме дочірнє підприємство „Кіровоградський облавтодор” ВАТ ДАК „Автомобільні” дороги України”. Крім того, служба автомобільних доріг оголосила тендер на ремонт доріг на суму 173 мільйони 277 тисяч 200 грн. Тендер також відбудеться за переговорною процедурою.

Г. Сергеев

Комментарии:

 1. НЮ — НЮ!!!

  Очевидець,
  2c50380
 2. «Тендер також
  відбудеться за переговорною процедурою.»
  Та да! Зарекалася свиня дерьмо жрати…

  Maestro,
  71f178c
 3. а, кто-то убеждал население города, что не качественный ремонт дороги будут переделывать подрядчики за собственные деньги.

  Аноним,
  bcea8e1
 4. Ага, вроде ЦСК шерсть на жопе рвал, проспект будет делать днепропетровская фирма. Гарантия 10 лет. А оно виш как, Петрович, ужо дырки на проспекте и дорога коржами слазит? И хде гарантии? Ну да, це ж новая власть виновата — Порошенко сцука и Яйценюк падло жить не дают! Верните ВФЯ и долар по 8!

  ss-18,
  38382cd
 5. Кто ж тебя, быдло, воспитал такого? Руки поотрывать…

  ну и ну,
  c7c4e30

Добавить комментарий: