Хроники Александрии

Продовжуються заходи з благоустрою

, 29.03.2016

В Олександрії у рамках підготовки до Великодніх і Травневих свят тривають заходи з благоустрою. У весняний період основними напрямками діяльності управління житлово-комунального господарства є впорядкування міських територій, безгосподарних ділянок, місць відпочинку городян, в'їздів та виїздів з міста.

Сьогодні прибиранням займаються комунальні підприємства, до відповідних робіт також залучені працівники бюджетних організацій і установ. Пустирі біля ПТУ №17 у Південному мікрорайоні, поряд із колишнім кінотеатром Кірова, біля поліклініки по вул. Діброви і по пр. Будівельників у Перемозькому мікрорайоні очищаються від стихійних смітників, парості та сухої рослинності.

Крім цього, триває прибирання на міських кладовищах; здійснюється інспектування та упорядкування пам'ятників, меморіальних комплексів, обелісків тощо. Приводяться у належний зовнішній вигляд зупинки міського автобусного транспорту. Найближчим часом планується розпочати білування бордюрів і дерев.

За дорученням міського голови С. Цапюка управління житлово-комунального господарства здійснює у місті інвентаризацію фонтанів, лавок для сидіння, дитячих і спортивних майданчиків з метою приведення їх до ладу.

Комментарии:

Добавить комментарий: