Хроники Александрии

Учасники АТО продовжують отримувати землю

, 15.03.2016

Олександрійська влада продовжує надавати у власність учасникам АТО вільні земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарчих будівель і споруд.

Зокрема, на черговому засіданні виконавчий комітет запропонував міській раді надати дозвіл на розробку проектів землеустрою ще 2 військовим та затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок 4 учасникам АТО.

Таким чином, станом на 15 лютого до міської ради із заявами на отримання ділянок звернувся 121 учасник антитерористичної операції.

Із загальної кількості заявників дозвіл на розробку земельної документації погоджено 101 особі. Із них 23 військовослужбовці вже оформили відповідну документацію, тобто отримали ділянки у власність. Троє громадян відмовилися від надання землі. Документи 10 військовослужбовців наразі знаходяться у процесі обробки.

За ініціативи міського голови С. Цапюка у бюджеті було передбачено кошти для безкоштовної розробки проектів землеустрою, тож документи на землю для учасників АТО розробляються безкоштовно, і у цьому році вже 2 військовослужбовці скористалися відповідною послугою.

Управління інформатизації та інформаційно-аналітичної політики міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: