Хроники Александрии

Допомога військовим — то їхнє покликання

, 4.03.2016

У п'ятницю, 19 лютого, волонтерська група Олександрійського підрозділу організації „Всеукраїнський союз ветеранів АТО” спільно з побратимом-волонтером зі Світловодська Сергієм Єременком вирушила з допомогою в зону проведення антитерористичної операції, якщо точніше — на контрольний впускний-випускний пункт у селищі Пищевику. Саме там проходить службу наш земляк-прикордонник Володимир Конюшенко.

Загалом з Олександрії на двох автомобілях виїхало шість волонтерів — Сергій Качинський, Олександр Давидов, Дмитро Шаблов, Олександр Воропаев, Роман Солонина, Сергій Єременко.

Дорога видалася нелегкою, адже більшу її частину довелося їхати вночі, а до пункту призначення дісталися лише вранці. Але тепла зустріч з військовими, які неабияк раділи приїзду волонтерів, викликала в останніх немов би друге дихання та жагу ще більше допомогти нашим захисникам. Тому було вирішено допомогти змайструвати баню, на що фактично і пішов весь час перебування в селищі.

Що ж до допомоги, то привезли волонтери майже все, що було потрібно воякам, — бензо-пили, сокири, продукти харчування, плівку, кольоровий скотч, болгарку, цвяхи, пилки по металу і звичайні та багато інших потрібних речей.

Допомігши військовим, наші земляки вирушили в нелегку дорогу додому, адже допомоги потребують не лише в цьому загоні, а багато-багато інших військових.

Прес-центр волонтерського руху

Комментарии:

Добавить комментарий: