Хроники Александрии

Комунальні служби Олександрії повністю готові до боротьби із зимовою негодою

, 15.02.2016

30 грудня міський голова С. Цапюк провів оперативну нараду з директорами житлово-комунальних підприємств, які доповіли про готовність до боротьби із зимовою негодою.

Для посипання доріг, тротуарів та пішохідних доріжок на випадок ожеледиці працівниками КП „Благоустрій” заготовлено 350 тонн піщано-сольової суміші та 20 тонн відсіву. Крім цього, у наявності є 800 тонн піску та 40 тонн солі, що будуть використані для додаткового виготовлення посилкової суміші. КП „Житлогосп” підготувало 50 тонн піску, який завчасно завезено у підвальні приміщення багатоповерхівок та, у разі потреби, буде використано для посипання прибудинкових територій. У місті на всіх перехрестях, спусках, підйомах доріг також заздалегідь підготовлено посилковий матеріал, щоб швидко ліквідувати слизькі небезпечні ділянки на автошляхах і автобусних зупинках. Відповідного запасу вистачить на весь зимовий період.

Для розчистки вулиць від снігу, посипання доріг і тротуарів підготовлено 9 одиниць спеціальної техніки та достатній запас пального. Уся техніка відремонтована, пройшла технічний огляд і повністю готова до роботи. Крім цього, з приватними підприємствами укладено договори на використання додаткового грейдера і двох бульдозерів.

На підприємствах житлово-комунальної сфери складений чіткий графік роботи працівників для цілодобового чергування на зимовий період.

Управління інформатизації
та інформаційно-аналітичної
політики міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: