Хроники Александрии

Планується зберегти пільги на безкоштовне лікування

, 31.01.2016

У 2016 році міська влада планує зберегти безкоштовне лікування для пільгових категорій населення та, по можливості, розширити коло олександрійців, які також зможуть отримати дану соціальну пільгу.

Невпинне зростання цін та інфляція значно вплинули на рівень життя громадян. Заробітні плати не підвищилися, пенсії залишилися мінімальними, крім цього, очікується інша система нарахувань пільг і субсидій. У такий складний економічний час міська влада не має права залишити людей з проблемами сам на сам. Тому буде докладено максимум зусиль, аби винайти фінансовий ресурс для забезпечення соціальне; підтримки незахищених верств населення та надання безкоштовного лікування пільговим категоріям громадян.

На перше півріччя з міського бюджету планується виділити близько 3,5 млн. грн. для безкоштовного лікування інвалідів, чорнобильців, дітей до 18 років та вагітних жінок у стаціонарах міських медичних закладів. Також передбачається забезпечити і безкоштовні пологи в акушерському відділенні Міської лікарні №1.

Крім цього, малозабезпеченим жителям міста і надалі планується надавати матеріальну допомогу для проведення оперативного втручання.

Є сподівання, що обласна рада дослухається до рішення жителів Олександрії, прийнятого на громадських слуханнях, з проханням забезпечити в обласному бюджеті видатки на безкоштовне лікування дітей у стаціонарних відділеннях дитячої обласної лікарні та онкохворих у Кіровоградському обласному онкодиспансері і відмінити сплату пацієнтами благодійних внесків.

Управління інформатизації
та інформаційно-аналітичної
політики міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: