Хроники Александрии

Комунальні служби Олександрії повністю готові до боротьби із зимовою негодою

, 23.01.2016

30 грудня міський голова С. Цапюк провів оперативну нараду з директорами житлово-комунальних підприємств, які доповіли про готовність до боротьби із зимовою негодою.

Для посипання доріг, тротуарів та пішохідних доріжок на випадок ожеледиці працівниками КП „Благоустрій” заготовлено 350 тонн піщано-сольової суміші та 20 тонн відсіву. Крім цього, у наявності є 800 тонн піску та 40 тонн солі, що будуть використані для додаткового виготовлення посилкової суміші. КП „Житлогосп” підготувало 50 тонн піску, який завчасно завезено у підвальні приміщення багатоповерхівок та, у разі потреби, буде використано для посипання прибудинкових територій. У місті на всіх перехрестях, спусках, підйомах доріг також заздалегідь підготовлено посилковий матеріал, щоб швидко ліквідувати слизькі небезпечні ділянки на автошляхах і автобусних зупинках. Відповідного запасу вистачить на весь зимовий період.

Для розчистки вулиць від снігу, посипання доріг і тротуарів підготовлено 9 одиниць спеціальної техніки та достатній запас пального. Уся техніка відремонтована, пройшла технічний огляд і повністю готова до роботи. Крім цього, з приватними підприємствами укладено договори на використання додаткового грейдера і двох бульдозерів.

На підприємствах житлово-комунальної сфери складений чіткий графік роботи працівників для цілодобового чергування на зимовий період.

Управління інформатизації
та інформаційно-аналітичної
політики міської ради

Комментарии:

 1. Вот спасибо за радостное известие. Не пршло и месяца после «НАРАДИ У МЕРА»…
  А СКОЛЬКО РУК-НОГ ПОЛОМАНО?!

  Клоуныб@дь,
  1de3324
 2. не знаю кто и что там проводил и какой техники хватало но в самый большой снегопад 8 школу не чистили вообще,улицы например чистили все соседи выходили потому что проезда не было и автобус 5 застревал на ваших «почищенных» дорогах

  юлия,
  00856bd

Добавить комментарий: