Хроники Александрии

Діти переселенців будуть забезпечені безкоштовним харчуванням

, 19.12.2015

24 листопада міський голова С. Цапюк провів апаратну нараду за участю керівників управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств і установ, селищних та сільського голів.

Перш за все Степан Кирилович зупинився на питанні формування міського бюджету. Він підкреслив, що наступний фінансовий рік буде складним, але цільові програми з соціального захисту населення планується зберегти та реалізовувати і надалі. З метою забезпечення прозорості прийняття головного документу міста 20 листопада підписане розпорядження про проведення громадських слухань 28 грудня о 17 годині у приміщені Дитячої музичної школи. На розгляд присутніх уде запропоновано 2 питання: проекти програми економічного і соціального розвитку Олександрії та міського бюджету на 2016 рік.

На нараді керівникам комунальних підприємств та виконавчих органів ради, з метою раціонального використання коштів, доручено переглянути заплановані витрати на наступний рік і передбачити шляхи економії фінансових ресурсів.

Начальник управління освіти, молоді та спорту В. Горенко доповіла, що у міських закладах освіти виховується 106 дітей із сімей переселенців. Фінансова потреба для безкоштовного харчування 31 дошкільника та 45 учнів 5–11 класів (учні 1–4 класів харчуються безкоштовно) становить близько 95 тис. грн на рік. С. Цапюк доручив при формуванні міського бюджету закласти відповідну суму для забезпечення дітей переселенців безкоштовним харчуванням.

Також В. Горенко поінформувала присутніх, що розпочалося будівництво твердопаливних котелень для НВО „Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка — ЗНЗ І-ІІ ступенів — школа мистецтв” та Олександрійського НВК (ЗНЗ І-ІІ ст. №17 — ліцей). Роботи здійснюються згідно із визначеним графіком.

Окремо С. Цапюк зупинився на виконанні розпорядження про відміну благодійних внесків у навчальних закладах міста. Він зазначив, що близько 300 тис. грн., які, за інформацією управління освіти, молоді та спорту, необхідні для закупівлі миючих засобів та інших господарчих товарів для дитячих садочків, планується передбачити у головному кошторисі міста на 2016 рік. Потреба в усіх інших придбаннях, які „ініціюватимуть” батьки, буде розглядатися міською владою та здійснюватися лише з її дозволу.

Що стосується функціонування медичних закладів, начальник управління охорони здоров я І. Темник доповіла, що медикаменти і продукти харчування забезпечені у достатній кількості, температурний режим у лікарнях у межах санітарних норм. Триває розробка механізму для цільового направлення коштів у медичні заклади міста на лікування пільгових категорій громадян.

С. Цапюк дав доручення вивчити питання безкоштовного лікування у стаціонарах міських медичних закладів сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Наразі підходить до завершення будівництво твердопаливних котелень у міській лікарні №1 та Дитячій лікарні. На початку грудня планується здійснити пробний пуск нової системи опалення у Дитячій лікарні.

Начальник управління економіки Р. Черевашко на нараді доповів про роботу над Інвестиційними проектами на 2016–2020 роки, які планується подати на розгляд Ради старійшин та затвердження депутатського корпусу. Управлінню приватизації, оренди майна та землі необхідно надати пропозиції стосовно наявності земельних ділянок під інвестиційні проекти для впровадження нових виробничих потужностей.

Фінансовому управлінню доручено винайти кошти для забезпечення Палацу культури „Світлопільський” новим сучасним обладнанням для освітлення сцени.

Щодо готовності міста до зимового періоду, директор управління житлово-комунального господарства В. Литовченко доповів, що посипковий матеріал є у достатній кількості, а спеціальна техніка знаходиться у робочому стані і готова до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.

Прес-центр міської ради

Комментарии:

Добавить комментарий: