Хроники Александрии

Майбутні бюджети багато не обіцяють

, 14.12.2015

Виконавчі органи Олександрійської міської ради розпочали роботу над проектом місцевого бюджету на 2016-й рік. Але отримані контрольні показники, доведені раніше міській раді Міністерством фінансів України, нещодавно були відкликані ним же для доопрацювання. Відповідно це ускладнило роботу з формування майбутнього бюджету міста, особливо — якщо врахувати попередні повідомлення про можливе зменшення з метою економії контрольних показників Мінфіну. Незважаючи на це, міський голова Степан Цапюк доручив відповідним службам продовжувати роботу над проектом місцевого кошторису, незалежно від того, коли буде прийнято Державний бюджет України та навіть за відсутності контрольних показників. Він також закликав керівників відділів та управлінь міської ради переглянути витрати на утримання штату працівників: „У подальшому цілком можливі скорочення чисельності державного апарату, у такому разі це торкнеться і нас, так що готуйтеся”, — сказав міський голова.

А для забезпечення нормального функціонування відділів та управлінь в умовах скорочень штатів Степан Цапюк наголосив на необхідності „йти в ногу з часом”, запроваджуючи в роботу більш сучасні і ефективніші мультимедійні програми.

„Майбутній бюджетний рік буде важким, і до цього нам всім треба бути готовими”, — сказав мер, водночас висловивши намір зберегти для виконання всі існуючі міські соціальні програми.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: