Хроники Александрии

В Олександрії формується загін територіальної оборони

, 9.11.2015

Ще в березні 2014 року Радою національної безпеки і оборони України було прийнято рішення про створення оперативних штабів при обласних державних адміністраціях та формування батальйонів територіальної оборони в кожній області. Всього було створено 27 батальйонів, бійці яких захищали передові рубежі на сході України. Тоді вони виконали свої функції і стали повноцінними збройними формуваннями ЗСУ. Але сьогодні перед країною постали нові завдання, виконання яких покладається на добровільні загони самооборони. Наказом Генерального штабу ЗСУ при всіх обласних, міських і районних військкоматах створюються батальйони і роти для захисту регіонів у разі необхідності.

Про створення такого загону в Олександрії нам розповів т. в. о. військового комісара ОМВК Ігор Бурлака: „Завданнями цих загонів будуть: охорона важливих об'єктів і комунікацій; виконання завдань комендантської служби у своїх районах; розгортання і несення служби на блокпостах; боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, антидержавними, незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами; забезпечення безпеки та правопорядку в районі формування.

Загін формується з жителів міста і району, які добровільно виявлять бажання захищати Батьківщину. Вони пройдуть спеціальну підготовку і будуть викликатися для несення служби у разі необхідності.

До складу загонів приймаються чоловіки віком до 60 років. Самі загони повноцінно будуть розгортати свою діяльність тільки у випадку відкритої агресії чи іншої критичної ситуації в регіоні.

Під час проведення відбору та призначення до складу рот охорони та загонів оборони увага насамперед звертається на патріотичну налаштованість добровольців і досвід проходження військової служби.

Зараз Генштаб української армії проводить навчання командирів майбутніх загонів оборони. Вони вивчають основи організації опору, ведення партизанської війни, несення служби на блокпостах та спостережних постах, супроводу колон.

Для отримання більш детальної Інформації звертайтеся до Олександрійського ОМВК за адресою: м. Олександрія, вул. Шевченка, 85, тел. (05235) 7-27-72

С. Іванов

Комментарии:

 1. В Александрии расстреляли авто торговца золотом.
  «Потерпевший сумел на своей машине скрыться, поэтому товар удалось спасти.»
  Так-то вот. То шо живый остался — то мелочь; главное шо товар целый. У автора свои ЦЕННОСТИ.

  Перевiртень пише,
  82a5c92
  • Что за профессия такая «торговец золотом»? Где учат на нее? Возить «товар» на собственном автомобиле чревато такими присшествиями… магазины то не грабят, там охрана, а «фарца» расслабила булки….

   Бибо,
   9a75dc1

Добавить комментарий: