Хроники Александрии

В Олександрії пройшов перший сімейний квест

, 16.10.2015

4 жовтня в нашому місті пройшов перший сімейний квест, який був організований Олександрійською міськрайонною в Кіровоградській області організацією Партії „БПП „Солідарність” та кандидатом в мери м. Олександрії Андрієм Коломійцевим, сім'я якого також взяла участь у заході.

Квест проходив у парку ім. Т. Шевченка і представляв собою класичні аматорські спортивно-інтелектуальні змагання із послідовним виконанням заздалегідь підготовлених завдань, обмежених у часі. Організатори направили учасників за шістьма маршрутами, які не перетиналися між собою. Своє найперше завдання команди отримали на старті, а потім, щоб забезпечити собі шлях, кожній команді необхідно було знайти нові підказки та розгадати ребуси.

Першою на фініш прийшла команда сімей Бобровських і Коваленків. „Було дуже цікаво та драйвово, адже наша команда вклалася у 55 хвилин”, — поділилися вони враженнями. Другими до фінішу дісталися сім'ї Розуванів і Рушковських, третіми — Нестеренків та Лінників, четвертими — Коломійцевих, Мандебурів і Коваленків, п'ятими — Дробишевих і Карандашових, шостими — Стручковських і Рибачуків.

„Найскладнішим було знайти підказку у вказаному місці. Вона могла бути в листі, на мосту чи під мостом. Після цього треба було розгадати ребуси, в тому числі й математичні”, — розповідає Андрій Коломійцев. Кандидат на посаду міського голови також додав, що у разі його перемоги на виборах він має на меті зайнятися облаштуванням та осучасненням парку, зробити в ньому велосипедні доріжки й хороші тротуари для колясок, роликів і самокатів.

Всі команди отримали дипломи та солодощі. Задоволеними залишилися як організатори заходу, так і учасники квесту.

Захід було проведено на підтримку активного та здорового способу життя!

Руслан Гаврилов

Комментарии:

 1. Ось так. Мажор на лише на чтвертому мicцi, але якщо стане головою, то зробе дорiжки. Дуже цiкава обiцянка…

  Прохожий,
  9471bde
 2. «Работникам Треста «Александрияразрезострой» выплатят задолженность» — сообщает пэрэвэртэнь на своей блохе.
  Обязательно (!) выплатят. Вы только правильно проголосуйте.
  И карманы, карманы держите пошире!
  Посыпалась гречка…

  Прохожий,
  8399705
 3. за ЖКХ за женщин коньяк и хату)

  hous,
  e1ea19c

Добавить комментарий: