Хроники Александрии

Олександрійці на фестивалі

, 16.10.2015

19 вересня делегація від Олександрії взяла участь у IV Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі в місті Кіровограді. Такий фестиваль проводиться щороку, він має на меті розкриття музейного та туристичного потенціалу області та популяризацію цих напрямків культури серед широких верств населення.

Цього року фестиваль проходив у парку імені О. Пушкіна на березі річки Інгул та був приурочений до Дня міста Кіровограда. Делегацію від Олександрії складали працівники Олександрійського міського музейного центру імені А. Ф. Худякової Тетяна Вальчишена та Лариса Кулікова, методист з туризму управління культури міської ради Ваген Мартіросов, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Костянтин Колякін, Наталія Тарасенко, Наталія Артюхова, Дмитро Кудря, Любов Саленко, а також хор „Українські вечорниці” ПК „Свіхпопільський”.

Музейний потенціал міста був представлений виставкою з фондів музейного центру „Пам'ять поколінь”. Основою виставки були вишиті роботи, переважно рушники та вишиванки, чотирьох покол|нь родини корінних олександрійців, на прикладі яких можна прослідкувати розвиток та змінювання української традиційної вишивки протягом останніх ста років та передавання з покоління в покоління секретів техніки вишивання. Виставка була доповнена інформаційними стендами про Олександрійський міський музейний центр імені А. Ф. Худякової.

Туристичний потенціал міста був представлений стендами та рекламними буклетами екскурсійних маршрутів, які розробило і проводить управління культури та туризму Олександрійськоії міської ради. Важливу роль у туристичній привабливості міста мають сувеніри, і олександрійські майстри представили сувенірну продукцію у широкому спектрі: вироби з дерева та бісеру, іграшки, магніти, мило ручної роботи тощо. А хор „Українські вечорниці” надав яскравий і неповторний музичний супровід: протягом всього часу проведення фестивалю він виконував українські народні пісні та пісні про Олександрію.

Робота олександрійської делегації була високо оцінена членами оргкомітету фестивалю, колегами по музейній та туристичній справі. Управління культури та туризму Олександрійської міської ради було нагороджене Дипломом за активну участь у фестивалі.

Тетяна Вальчишена, головний
зберігач фондів Олександрійського
міського музейного центру

Комментарии:

Добавить комментарий: